Mask Field (2.0.0-alpha4) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Field
cy: Maes

en: Optional
cy: Dewisol

en: Reverse
cy: Yn ôl

en: Mask
cy: Masg
