Mask Field (2.0.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Field
eu: Eremua

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Translation
eu: Itzulpena

en: Locked
eu: Blokeatuta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Patterns
eu: Ereduak

en: Mask
eu: Maskara
