Mask Field (2.0.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Field
fi: Kenttä

en: Optional
fi: Valinnainen

en: Pattern
fi: Kuvio

en: Reverse
fi: Käänteinen järjestys

en: Translation
fi: Käännös

en: Locked
fi: Lukittu

en: About
fi: Tietoja

en: Patterns
fi: Sisältöpolut

en: Symbol
fi: Symboli

en: Mask
fi: Peite
