Mask Field (2.0.0-alpha4) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Mask
fil: Maskara
