Mask Field (2.0.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Field
gl: Campo

en: Optional
gl: Opcional

en: Pattern
gl: Patrón

en: Reverse
gl: Invertido

en: Translation
gl: Traducción

en: Locked
gl: Bloqueado

en: About
gl: Información

en: Patterns
gl: Patróns

en: Mask
gl: Máscara
