Mask Field (2.0.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Optional
gu: વૈકલ્પિક

en: Translation
gu: ભાષાંતર

en: About
gu: વિશે
