Mask Field (2.0.0-alpha4) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Field
he: שדה

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Pattern
he: פורמט

en: Reverse
he: הפוך

en: Translation
he: תרגום

en: Locked
he: נעול

en: About
he: אודות

en: Patterns
he: דפוסים

en: Mask
he: מסיכה
