Mask Field (2.0.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Field
hr: Polje

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Translation
hr: Prijevod

en: Locked
hr: Zaključano

en: About
hr: Opis

en: Patterns
hr: Obrasci

en: Mask
hr: Maska
