Mask Field (2.0.0-alpha4) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Field
km: វាល

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: Locked
km: ជាប់​សោ

en: About
km: អំពី

en: Mask
km: របាំង
