Mask Field (2.0.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ

en: Pattern
kn: ವಿನ್ಯಾಸ

en: Translation
kn: ಅನುವಾದ

en: Locked
kn: ಲಾಕ್‌ ಮಾಡಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Symbol
kn: ಸಂಕೇತ

en: Mask
kn: ಮುಸುಕು
