Mask Field (2.0.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Field
sk: Pole

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Pattern
sk: Vzor

en: Reverse
sk: Otočiť

en: Translation
sk: Preklad

en: Locked
sk: Zamknuté

en: About
sk: Informácie o

en: Patterns
sk: Vzory

en: Mask
sk: Maska
