Mask Field (2.0.0-alpha4) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Optional
th: ไม่จำเป็น

en: Pattern
th: รูปแบบของ

en: Locked
th: ถูกล็อค

en: About
th: เกี่ยวกับ
