Mask Field (2.1.0-rc1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Field
az: Sahə

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Pattern
az: Nümunə

en: Reverse
az: Tərs

en: Translation
az: Tərcümə

en: Locked
az: Bağlanıb

en: About
az: Haqqında
