Mask Field (2.1.0-rc1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Translation
ml: തര്‍ജ്ജമ
