Mask Field (2.1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Field
ta: புலம்

en: Optional
ta: விருப்புரிமை

en: Reverse
ta: பின்னோக்கு

en: Translation
ta: மொழிபெயர்ப்பு

en: Locked
ta: பூட்டப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி
