Mask Field (2.1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Field
ur: فیلڈ

en: Optional
ur: اختیاری

en: Locked
ur: بند
