Mask Field (2.1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Optional
jv: Ora kudu

en: Locked
jv: Dikunci

en: About
jv: Ngenani
