Mask Field (2.1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Field
lt: Laukelis

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Translation
lt: Vertimas

en: Locked
lt: Užrakinta

en: About
lt: Apie

en: Patterns
lt: Šablonai

en: Mask
lt: Kaukė
