Mask Field (2.1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Field
lv: Lauks

en: Add another
lv: Pievienot citu

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Pattern
lv: Modelis

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Locked
lv: Slēgts

en: About
lv: Par

en: Mask
lv: Maska
