Mask Field (2.1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Optional
ps: اختياري

en: Translation
ps: ژباړه

en: About
ps: په اړه
