Mask Field (2.1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Field
ru: Поле

en: Add another
ru: Добавить еще

en: Optional
ru: Необязательно

en: Pattern
ru: Шаблон

en: Reverse
ru: Инвертировать

en: Translation
ru: Перевод

en: Locked
ru: Заблокировано

en: About
ru: Информация

en: Patterns
ru: Шаблоны

en: Symbol
ru: Символ

en: Mask
ru: Маска
