Mask Field (2.1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Field
sl: Polje

en: Optional
sl: Neobvezno

en: About
sl: O modulu

en: Mask
sl: Maska
