Mask Field (2.1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Description
tr: Açıklama

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Field
tr: Alan

en: Add another
tr: Başka ekle

en: Optional
tr: Seçime bağlı

en: Pattern
tr: Örüntü

en: Reverse
tr: Ters

en: Translation
tr: Çeviri

en: Locked
tr: Kilitli

en: About
tr: Hakkında

en: Patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Mask
tr: Maske
