Mask Field (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Remove
es: Eliminar

en: Yes
es: Sí

en: Field
es: Campo

en: Add another
es: Añadir otro

en: Optional
es: Opcional

en: Pattern
es: Patrón

en: Reverse
es: Revertir

en: Translation
es: Traducción

en: Locked
es: Bloqueado

en: Patterns
es: Patrones

en: Symbol
es: Símbolo

en: Mask
es: Máscara
