Mask Field (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Field
fr: Champ

en: Add another
fr: En ajouter un(e) autre

en: Optional
fr: Facultatif

en: Pattern
fr: Motif

en: Reverse
fr: Inversé

en: Translation
fr: Traduction

en: Locked
fr: Verrouillé

en: Patterns
fr: Motifs

en: Symbol
fr: Symbole

en: Mask
fr: Masque

en: Available patterns
fr: Motifs disponibles
