Mask Field (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Field
hu: Mező

en: Add another
hu: Másik hozzáadása

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Pattern
hu: Minta

en: Reverse
hu: Fordított

en: Translation
hu: Fordítás

en: Locked
hu: Zárolt

en: Patterns
hu: Minták

en: Symbol
hu: Szimbólum

en: Mask
hu: Maszk
