Mask Field (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Translation
hy: Թարգմանություն

en: Locked
hy: Արգելափակված
