Mason (2.0.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: List
ast: Llista

en: Read more
ast: Lleer más

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Configure
ast: Configurar

en: Options
ast: Opciones

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu
