Mason (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: List
fi: Lista

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Promoted
fi: Nostettu

en: Configure
fi: Määrittele

en: Options
fi: Valinnat

en: Fields
fi: Kentät

en: Cache
fi: Välimuisti

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Fixed
fi: Kiinteä

en: Duplicate
fi: Monista

en: Apply
fi: Käytä

en: No caching
fi: Ei välimuistitusta

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Sizes
fi: Koot

en: Columns
fi: Palstat

en: Permanent
fi: Pysyvä

en: Fluid
fi: Neste

en: Master
fi: Isäntä
