Mason (8.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Fields
se: Giettit

en: Sort by
se: Sirre
