Mason (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: List
bn: তালিকা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Weight
bn: ভর

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Debug
bn: ডিবাগ
