Mason (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: List
gu: સૂચિ

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Cache
gu: સંગ્રહ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Columns
gu: સ્તંભો
