Mason (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: List
km: បញ្ជី

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: Image linked to content
km: រូបភាព​ត្រូវ​បាន​ភ្ជាប់​ទៅ​មាតិកា
