Mason (8.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: List
cs: Seznam

en: Read more
cs: Číst dál

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Configure
cs: Nastavení

en: Options
cs: Možnosti

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Fixed
cs: Pevná

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Apply
cs: Použít

en: Debug
cs: Ladění

en: Sizes
cs: Rozměry

en: Columns
cs: Sloupce

en: Fluid
cs: Proměnlivá

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
