Mason (8.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Debug
lt: Derinimas

en: Columns
lt: Stulpeliai
