Mason (8.x-1.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: List
pl: Lista

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Layout
pl: Układ

en: Promoted
pl: Promowany

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Options
pl: Opcje

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Fixed
pl: Sztywny

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Sizes
pl: Rozmiary

en: Columns
pl: Kolumny

en: Ratio
pl: Stosunek

en: Fluid
pl: Płynna

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
