Mason (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: List
am: ዝርዝር

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Configure
am: ውቀር

en: Sort by
am: ደርድር

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
