Mason (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: List
sv: Lista

en: Read more
sv: Läs mer

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Promoted
sv: Visas på startsidan

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Options
sv: Alternativ

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Fixed
sv: Fast

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: Apply
sv: Applicera

en: Debug
sv: Felsök

en: Sizes
sv: Storlekar

en: Columns
sv: Kolumner

en: Ratio
sv: Förhållande

en: Fluid
sv: Flytande

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
