Mason (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: List
sk: Zoznam

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Promoted
sk: Propagovaný

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Options
sk: Nastavenia

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Apply
sk: Použiť

en: Debug
sk: Ladenie

en: Asc
sk: Vzostupne
