Mason (8.x-1.0-beta3) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: List
os: Номхыгъд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
