Mason (8.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Not installed
mn: Суулгаагүй
