Mason (8.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Read more
da: Læs mere

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Weight
da: Vægt

en: Category
da: Kategori

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Promoted
da: Forfremmet

en: Configure
da: Konfigurér

en: Options
da: Valg

en: Desc
da: Faldende

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Promoted items
da: Forfremmede elementer

en: Fixed
da: Fast

en: Installed
da: Installeret

en: Duplicate
da: Duplikér

en: Apply
da: Udfør

en: Sizes
da: Størrelser

en: Columns
da: Kolonner

en: Asc
da: Stigende
