Mason (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: List
is: Listi

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Category
is: Flokkur

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Layout
is: Útlit

en: ID
is: Kenni

en: Promoted
is: Upphafið

en: Configure
is: Stilla

en: Options
is: Möguleikar
