Mason (8.x-1.1-beta1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: List
mr: यादी

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Category
mr: वर्ग

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Layout
mr: मांडणी

en: ID
mr: आय डी

en: Options
mr: विकल्प
