Mason (8.x-1.1-rc2) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: List
ro: Listă

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Weight
ro: Greutate

en: Category
ro: Categorie

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Layout
ro: Prezentare

en: Promoted
ro: Promovat

en: Configure
ro: Configurează

en: Options
ro: Opţiuni

en: Desc
ro: Descendent

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Fixed
ro: Fix

en: Installed
ro: Instalat

en: Duplicate
ro: Duplicat

en: Apply
ro: Aplică

en: Sizes
ro: Dimensiuni

en: Columns
ro: Coloane

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
