Masonry API (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: px
uk: пікс

en: ms
uk: мс

en: Column width
uk: Ширина колонки

en: Resizable
uk: Змінний розмір

en: Pixels
uk: Пікселі

en: Animated
uk: Анімоване

en: Animation duration
uk: Тривалість анімації
