Masquerade (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Username
hr: Korisničko ime

en: view
hr: prikaz

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: Toolbar
hr: Alatna traka

en: Use the site in maintenance mode
hr: Koristi lokaciju van mreže
