Masquerade (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: view
gl: vista

en: Switch
gl: Cambiar

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Toolbar
gl: Barra de ferramentas

en: Use the site in maintenance mode
gl: Use o sitio en modo de mantemento
