Masquerade (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: view
uk: переглянути

en: Switch
uk: Перемикати

en: About
uk: Про модуль

en: Masquerade
uk: Маскування

en: Uses
uk: Використання

en: Toolbar
uk: Панель інструментів

en: You cannot masquerade as yourself. Please choose a different user to masquerade as.
uk: Ви не можете замаскуватися під самого себе. Будь ласка, виберіть іншого користувача, щоб замаскуватися.

en: Use the site in maintenance mode
uk: Використання сайту в режимі обслуговування
