Masquerade (8.x-2.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: Username
ja: ユーザー名

en: view
ja: ビュー

en: Switch
ja: 切り替え

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Toolbar
ja: ツールバー

en: Use the site in maintenance mode
ja: メンテナンスモードのサイトにアクセス
